גיזום עצים

גיזום עציםגיזום עצים מתבצע מעת לעת על מנת להסיר את הענפים היבשים ולאפשר לענפים החדשים לצמוח על מנת לאפשר צמיחה טובה יותר. לא פעם לקוחות רבים נוטים לחשוב כי הם יכולים לבצע את הגיזום באופן עצמאי וללא עזרה של איש מקצוע. כאשר מדובר על עץ נוי או עץ פרי אחד בהחלט ניתן לעשות את הפעולה באופן עצמאי, אך רק לכאלה שיש להם ניסיון מקדים ואת הכלים הדרושים לצורך הגיזום. גיזום עצים גבוהים או גיזום של מספר עצים בעת ובעונה אחת זוהי משימה מורכבת יותר ואתם תתקשו לבצע אותה לבדכם. כאן אנו נכנסים לתמונה על מנת להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים!

כל כמה זמן צריך לבצע גיזום עצים?

הזמן האידיאלי לגיזום משתנה מסוג אחד לסוג אחר של עץ. ברוב המקרים גיזום עצים אמור להתבצע בזמן שנוח לכם. אם אתם לא רוצים לראות כמות גדולה של עלים או של פירות על רצפת החצר שלכם, מוטב כי תקראו לגוזם עצים בטרם מתחילה עונת הסתיו. אם אתם רוצים להשוויץ בעץ שלכם עם פריחתו בקיץ, מוטב כבר בחורף לגזום אותו על מנת שיקבל את הצורה עם הגדילה המחודשת שלו. גיזום עצים על ידי איש מקצוע מוסמך יעזור לכם לקבל את כל המידע הרצוי עוד בטרם תתחילו את הליך הגיזום.

כמה עולה גיזום עצים?

העלות של גיזום עצים משתנה בהתאם לסוג העץ ולכמות העצים שברצונכם לגזום. טווח המחירים של גיזום העצים יכול לנוע מכמה מאות שקלים לעץ ועד לכמה אלפי שקלים למספר עצים אשר נגזמים בעת ובעונה אחת. כמובן שאם נגיע עד אליכם לגזום מספר עצים אתם תקבלו מחיר אטרקטיבי מאוד על כל עץ מכיוון שהפעולה מתבצעת במקביל. לכן אם אתם רוצים לגזום מספר עצים זאת יכולה להיות החלטה נכונה הן מבחינת המראה של החצר שלכם והן מבחינת העלות הכוללת שאותה תצטרכו לשלם. אצלנו תקבלו את המחירים הטובים ביותר ביחד עם אנשי מקצוע מנוסים שילוו אתכם לכל אורך התהליך עד אשר תהיו מרוצים ושבעי רצון מהתוצאה הסופית.

גיזום עצים